Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korszystając ze sklepu https://www.jbsoptima.pl/ wyrażasz zgodnę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Reprezentanci Handlowi Moroccanoil

Dział Sprzedaży

JBS OPTIMA to oficjalny Dystrybutor marek: Moroccanoil, Divaderme, IdHAIR, KYONE, GA.MA i KIS. Chciałbyś nawiązać z nami współpracę? Skontaktuj się z naszym Przedstawicielem Handlowym.

Centrala

Centrala

Biuro Gdańsk

tel: +48 782 601 040

info@jbsoptima.pl

Kontakt
Radoslaw

Radosław Bilski

Krajowy Kierownik Sprzedaży

tel: +48 663 101 106

r.bilski@jbsoptima.pl

Kontakt
Dariusz

Dariusz Niksa

Region Warszawa Płn.

tel: +48 601 641 372

d.niksa@jbsoptima.pl

Kontakt
Mateusz

Mateusz Barej

Region Warszawa Płd.

tel: +48 695 664 401

m.barej@jbsoptima.pl

Kontakt
Katarzyna

Katarzyna Bartosik

Region Kraków

tel: +48 695 101 078

k.bartosik@jbsoptima.pl

Kontakt
Sebastian

Sebastian Turos

Region Gdańsk

tel: +48 603 606 040

sebastian.turos@jbsoptima.pl

Kontakt
Klaudia

Klaudia Ochodek

Region Katowice

tel: +48 695 103 198

k.ochodek@jbsoptima.pl

Kontakt
Danuta

Danuta Babij

Region Wrocław

tel: +48 885 102 088

d.babij@jbsoptima.pl

Kontakt
Mariusz

Mariusz Bąk

Region Łódź

tel: +48 695 103 003

m.bak@jbsoptima.pl

Kontakt
Małgorzata

Małgorzata Zimna

Region Płock

tel: +48 693 120 085

m.zimna@jbsoptima.pl

Kontakt
Katarzyna

Katarzyna Pietrzyńska

Region Poznań

tel: +48 605 102 660

k.pietrzynska@jbsoptima.pl

Kontakt
Karolina

Karolina Maranda

Region Szczecin

tel: +48 885 336 116

k.maranda@jbsoptima.pl

Kontakt
Radosław Bilski
Radosław Bilski

Krajowy Kierownik Sprzedaży

tel: 663101106 r.bilski@jbsoptima.pl
Mateusz Barej
Mateusz Barej

Region Warszawa Płd.

tel: 695664401 m.barej@jbsoptima.pl
Sebastian Turos
Sebastian Turos

Region Gdańsk

tel: 603606040 sebastian.turos@jbsoptima.pl
Małgorzata Zimna
Małgorzata Zimna

Region Płock

tel: 693120085 m.zimna@jbsoptima.pl
Karolina Maranda
Karolina Maranda

Region Szczecin

tel: 885336116 k.maranda@jbsoptima.pl
Katarzyna Pietrzyńska
Katarzyna Pietrzyńska

Region Poznań

tel: 605102660 k.pietrzynska@jbsoptima.pl
Klaudia Ochodek
Klaudia Ochodek

Region Katowice

tel: 695103198 k.ochodek@jbsoptima.pl
Danuta
Danuta Babij

Region Wrocław

tel: 885102088 d.babij@jbsoptima.pl
Mariusz Bąk
Mariusz Bąk

Region Łódź

tel: 695103003 m.bak@jbsoptima.pl
Dariusz Niksa
Dariusz Niksa

Region Warszawa Płn.

tel: 601641372 d.niksa@jbsoptima.pl
Centrala
Centrala

Region Polska

tel: 782 601 040 info@jbsoptima.pl
Katarzyna Bartosik
Katarzyna Bartosik

Region Kraków

tel: 695101078 k.bartosik@jbsoptima.pl
Napisz do nas!
 *
 *
* Pole wymagane
Wyślij
Dodaj swój adres e-mail do naszego newslettera

 
+48 782 601 040
 info@jbsoptima.pl